PROGRAMA DX4 – 4 DIENOS SAU, KAD SIELA KŪNĄ PRISIVYTŲ!

Keturių dienų programa, padėsianti kūnui atrasti balansą ir atsinaujinti

Pradėkite savo sveikatingumo kelionę su Forever DX4 – keturių
dienų programa, kuri padės atnaujinti ir kūną, ir mintis. Tai trumpalaikio badavimo, kontroliuojamo maisto suvartojimo ir šešių naujoviškų produktų derinys, papildytas Aloe Vera sultimis, kurios suteiks paramos, ribojant suvartojamų kalorijų kiekį ir siekiant sveikesnio gyvenimo būdo tikslų.

1–2 dienomis dėmesys skiriamas kalorijų ribojimui, o 3–4 dienomis – sveikesnio, žalio ir kieto maisto įtraukimui į dietą. Per visą 4 dienų programą galėsi stebėti, kaip jaučiasi kūnas, kaip reaguojate į produktus ir kokie atsiranda pokyčiai, skatinantys proto ir kūno ryšį. Išgerti pakankamą kiekį vandens – svarbi šios programos dalis, tad vykdydami programą įgysite ir šį įprotį.

Kuo programa DX4 skiriasi nuo kitų organizmo pusiausvyrą atkuriančių programų?

Programa DX4 nagrinėja mitybos temą ir užduoda klausimą „Kodėl jaučiatės alkani?“ Tai nėra svorio reguliavimo programa tiesiogine šio žodžio prasme; greičiau tai galimybė įvertinti, ko iš tiesų reikia organizmui, o ne ko nori sme- genys. DX4 tikslas – atsikratyti įtampos ir kūno ir proto teršalų, kurių prisikaupia nuolat skubant, ir pasiūlyti išgrynintą mitybos planą bei sveikus produktus, padedančius atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Pgrograma DX4

Rinkinį DX4 sudaro:

Aloe Vera sultys (keturi 330 ml pakeliai) Forever Plant ProteinTM
 Forever LemonBlastTM (4 pakeliai) Forever SensatiableTM (32 kramtomos tabletės)  Forever Multi FizzTM (4 šnypščiosios tabletės)
Forever DuoPureTM (8 tabletės) Forever Therm PlusTM (12 tabletės)

Užsakyti: https://www.aloeproduktai.lt/dx4-pusiausvyra-atkurianti-programa

Arba prašome kreiptis telefonu – 8 620 39986

Su programa DX4 gausite detalų buklėtą

>>> Bukletas <<<

Kokio amžiaus asmenims rekomenduojama programa DX4?

Programa DX4 sukurta sveikiems 18 metų ir vyresniems asmenims ir nėra skirta vaikams.

Kokios pagrindinės programos DX4 savybės?

DX4 – keturių dienų programa, padedanti atkurti fizinę, protinę ir dvasinę pusiausvyrą. Ją sudaro septyni maisto produktai, mąstysenos keitimo pratimai ir išsamus mitybos planas. Joje yra visko, ko reikia, kad organizmas funkcio- nuotų optimaliai, įskaitant maisto produktus ir papildus, kurie suteikia sotumo, padeda suvartoti pakankamai skysčių ir palaiko energiją bei medžiagų apykaitą. Ši nesudėtinga programa taip pat padės ugdytis dėmesingumą ir atidžiau stebėti, ką valgote ir kaip rūpinatės savo kūnu. Maisto produktai, mitybos planas ir mąstysenos keitimo pratimai sudaro visumą, kuri yra daugiau, nei atskirų dalių suma, ir padeda per keturias dienas išmokti gyventi sveikiau ir sąmoningiau.

Ar programą DX4 galima kartoti keletą kartų per metus?

Taip, programą DX4 galima kartoti keletą kartų per metus, tačiau turi būti daromos pertraukos, nes programos metu ribojamas suvartojamų kalorijų kiekis. Šios programos tikslas – atsikratyti įtampos ir kūno bei proto teršalų, kad ga- lėtume iš naujo įvertinti savo gyvenimo būdą ir santykį su maistu. Jei esate sveikas suaugęs asmuo, kuriam kartais reikia įtvirtinti sveikos gyvensenos įpročius, galite kartoti programą DX4 keletą kartų per metus, tačiau prieš pradėda- mi programą pasitarkite su gydytoju.

Ar programa DX4 padės numesti svorio?

Programos DX4 tikslas – padėti sumažinti įtampą ir atsikratyti kūno ir proto teršalų. Galbūt neteksite šiek tiek svorio, tačiau svarbiausia koncentruotis į savo santykį su maistu ir nuspręsti, ar būtina imtis kokių nors mitybos ar gyvenimo būdo pokyčių baigus programą.

Mane labiausiai domina programos DX4 maisto produktai ir papildai bei mitybos planas. Ar norėda- mas pasiekti rezultatą turiu daryti ir mąstysenos keitimo pratimus?
Programa DX4 – įrankis, padedantis ugdytis dėmesingumą ir atidžiau rinktis maisto produktus. Norint pasiekti ge- riausią rezultatą, rekomenduojame šią programą, kaip ir bet kurį kitą įrankį, naudoti taip, kaip buvo sumanyta, nes skirtingos programos dalys papildo viena kitą.

Ar turiu tiksliai laikytis programos DX4?

Norint pasiekti optimalų rezultatą, rekomenduojame tiksliai laikytis programos. Šioje programoje mokslinis požiūris į mitybą derinamas su meditaciniu, intuityviu požiūriu.

Ar programos DX4 rinkinyje yra visko, ko prireiks programos metu?

Programos DX4 rinkinyje yra tiek, kiek reikia keturioms dienoms, mūsų naujojo termogeninio papildo Forever Therm Plus, papildo Forever DuoPure, padedančio švarinti organizmą, ir papildo Forever Multi Fizz, aprūpinančio kasdieniais svarbiausiais vitaminais. Jame taip pat yra citrinų ir vanilės skonio alkį malšinančių tablečių Forever Sensatiable, keturi pakeliai virškinimo sistemą palaikančio Forever LemonBlast ir keturi pakeliai po 330 ml Aloe vera sulčių, padedan- čių suvartoti pakankamai skysčių. Rinkinyje taip pat rasite pakuotę (kurios pakaks 15 dienų) mūsų naujo baltymų kokteilio Forever Plant Protein su žirnių ir moliūgų baltymais, padedančio palaikyti sotumą. Šie maisto produktai ir papildai bei daug vandens, padedančio švarinti organizmą, pirmąsias dvi programos dienas patenkins pagrindinius organizmo poreikius. Trečiąją ir ketvirtąją dienas galėsite valgyti ir sveikus užkandžius bei daržovių salotas, tačiau šie produktai neįtraukti į rinkinį.

Kaip greitai pastebėsiu rezultatą?

Tai priklauso nuo to, kaip matuosite rezultatą. Galbūt numesite keletą kilogramų ar šiek tiek sulieknėsite per liemenį, tačiau programos DX4 tikslas – sugrąžinti pusiausvyrą organizmui ir iš naujo įvertinti savo santykį su maistu bei ug- dytis sveikesnės gyvensenos įpročius.

Ar programos DX4 produktuose yra GMO?

Visa produktams skirta žaliava tikrinama dėl GMO ir išgaunama kaip neturinti GMO, tačiau dėl žaliavos kintamumo produktų negalime žymėti kaip neturinčių GMO.

Ar programos DX4 produktuose yra gliuteno?

Dauguma programos DX4 produktų yra be gliuteno, išskyrus Forever Sensatiable. Vienas iš pagrindinių sotumą suteikiančių ingredientų jose yra avižų sėlenos. Šioje grūdinėje kultūroje yra šiek tiek gliuteno, nors ir ne tiek, kiek kviečiuose. Dėl šios priežasties viso programos DX4 rinkinio negalime žymėti kaip neturinčio gliuteno, tačiau jei neto- leruojate gliuteno, galite nevartoti Forever Sensatiable, o išalkę pakeisti šias tabletes dar viena Forever Plant Protein porcija.

Ar programos DX4 produktai tinka veganams ir vegetarams?

Dauguma programos DX4 produktų komponentų tinka veganams ir vegetarams, tačiau Forever Therm Plus sudėtyje yra riebaluose tirpaus vitamino D3, kuris yra gyvūninės kilmės.

Ar programos DX4 produktams suteikti „Kosher“ ir „Halal“ sertifikatai?

Programos DX4 produktams suteikti „Kosher“ ir „Halal“ sertifikatai.

Kuo programa DX4 skiriasi nuo programos C9?

C9 – devynių dienų svorio reguliavimo programa, o DX4 – keturių dienų programa, skirta padėti geriau įsiklausyti į or- ganizmą ir sugrąžinti jam pusiausvyrą. Abi programos gali padėti netekti svorio, tačiau pradėti vertėtų nuo programos DX4, nes ji gali padėti iš naujo įvertinti savo santykį su maistu bei sumažinti sveikai gyvensenai trukdančią įtampą.

Ar galiu skelbti savo nuotraukas prieš ir po programos DX4?

Dėl reklamos taisyklių prašome kreiptis į savo šalies biurą.

Raskite 4 dienas sau DX4!

Darydamas programą, gauk prisijungimą prie bendraminčių grupių, motyvaciją, palaikymą ir žinoma rezultatą!


Turite klausimų? Skambinkite: 8 620 39986 arba jeigu norite užsakyti ar pasiteirauti rašykite.

Pradedam! Parašykite savo Vardą, elektroninio pašto adresą ir žinutę: „Noriu pradėti DX4!”

DX4 – Tai 4 dienos, su savimi tam, kad siela kūną pasivytų!